Tonery do tiskáren

E-shop Texpo tonery do tiskáren i kopírek

nabízíme tonery do laserových tiskáren i cartridge do inkoustových tiskáren, kancelářské a outdoorové potřeby.

Tonery do tiskáren – určení

Pokud vlastníte laserovou tiskárnu či kopírku, vybírejte u nás tonery do tiskáren, které jsou kvalitní a za rozumné ceny. V naší nabídce najdete široké množství kompatibilních i originálních tonerů pro Vaší laserovou tiskárnu.

Originální tonery do tiskáren

Tonery do tiskáren označeny, jako originální jsou od stejného výrobce jako tiskárna, proto jsou vždy 100 % kompatibilní. Nemusíte se tedy bát, že tiskárna toner nepřijme. Originální tonery do tiskárny mají vyšší kvalitu tisku než kompatibilní tonery, čemuž odpovídá také vyšší pořizovací cena.

Kompatibilní tonery

Jsou vyráběny jiným výrobcem než tiskárna. Kompatibilní tonery jsou vhodné pro použití do starších typů tiskáren, nebo při častém tisku, kdy náklady na pořízení originálních tonerů zančně zatěžují uživatele. V případě, že využíváte kompatibilní tonery do nových tiskáren je třeba počítat s tím, že ztrácíte nárok na bezplatnou opravu tiskárny v záruční době.

Tonery značky Topprint

Hledáte kvalitní toner, ale zároveň s rozumnou cenou? Tonery do tiskáren Topprint mají ideální poměr kvality a ceny, s těmito tonery tedy máte poměrně nízké provozní náklady a dobrou kvalitu tisku.

Tonery značky Topprint Exclusive

Pro některé typy tiskáren nabízíme také tonery do tiskáren Topprint Exclusive, které jsou v prémiové kvalitě, navíc s prodlouženou garancí a přednostním vyřízením případného problému. Pořizovací cena těchto tonerů je trochu vyšší než u tonerů Topprint.

Správné tonery do tiskáren

Abyste vždy vybrali vhodné tonery do tiskáren, rozdělili jsme naše produkty přehledně dle výrobců tiskáren. Stačí, když víte pouze značku, sérii a typ Vaší tiskárny a náš průvodce Vám nabídce jen tonery do tiskáren, které jsou kompatibilní právě s tou, kterou máte doma.

Rychlá doprava

  • PPL balík - 89,-Kč
  • Česká pošta - 119,-Kč
  • Osobní odběr - ZDARMA

Snadná platba

  • Bankovní převod
  • Platební brána GO PAY
  • Dobírka

Kontaktujte nás

725 722 347
po - pá 8:00 - 16:00

Ověřený e-shop

Poštovné ZDARMA nad  998,-Kč
  • 04
  • 05
Nahoru