Doprava a platba

Poštovné a balné - prodej v ČR

 • k celkové ceně nákupu Vám bude při nákupu do 999,- Kč s DPH připočteno poštovné
 • v případě, že celková cena Vašeho nákupu bude 1000,- Kč s DPH a více, je poštovné a balné zdarma!
 • u nadrozměrné zásilky jsou cena a způsob dopravy stanoveny individuálně

Poštovné a balné - prodej na Slovensko

 • k celkové ceně nákupu Vám bude při nákupu do 3000,-Kč s DPH připočteno poštovné
 • v případě, že celková cena Vašeho nákupu bude 3001,- Kč s DPH a více, je poštovné a balné zdarma!
 • u nadrozměrné zásilky jsou cena a způsob dopravy stanoveny individuálně

Nadrozměrná zásilka

 • jedná se o zboží, které nesplňuje váhový nebo rozměrový limit obchodních podmínek České pošty nebo PPL. Jedná se o zboží, které je těžší než 50kg, nebo 30Kg v případě České pošty a nebo takové, jehož součet délky a dvojnásobku šířky a výšky překračuje 300cm. Takové zboží tvoří vyjímku a cena a způsob přepravy jsou stanoveny individuálně. Z nabízeného sortimentu jde především o rozměrově nadlimitní prezentační, školní a promítací tabule a triptychy. Každý nakupující, který takto označené zboží objedná, bude předem kontaktován a vyrozuměn naším oddělením prodeje.

Doprava

Na našem eshopu nabízíme tyto způsoby dopravy balíků:

PPL PARCEL CZ PRIVATE

Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz. V případě dobírky je možno platit jak v hotovosti, tak i platební kartou.

Česká pošta - "Balík do ruky"

dodání následující pracovní den po dni podání přímo na adresu, kterou zákazník uvede ve své objednávce. Adresát si může upravit čas nebo způsob doručení. Ve vybraných lokalitách nabízíme volbu odpoledního doručování. Možnost garantovaného času dodání do 10./12./14. hodiny nebo v sobotu/neděli/státní svátek. Adresáta informujeme o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Adresátovi nevyhovuje zvolená pošta, což by mohlo způsobit prodlevu při dodání balíku. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si může adresát v den podání po obdržení elektronického avíza změnit poštu, kde si chce balík vyzvednout.

Osobní vyzvednutí

Další možnost je osobní vyzvednutí zboží v naší provozovně na třídě 9. května 555, 380 01 Dačice, od pondělí do pátku od 8.00h do 16.00h.

Zboží, které je skladem, můžeme odeslat v den objednání pouze pokud byla objednávka přijata nejpozději do 12.00 hodin. (Platí pro objednávky přijaté v pracovní dny a se způsobem platby Dobírka, nebo on-line platba). Pozdější odeslání v ten samý den není možné z důvodu vzdáleného depa přepravní služby.

Ceny za dopravu po ČR

Balík PPL do 50kg nebo 0,2m3 (doručení následující pracovní den)

 Objednávka do 999,- Kč  57,- Kč (69,- Kč včetně DPH), Česká pošta do 30 kg nebo 0,2 m3 á 74,- Kč (89,-Kč včetně DPH)*
 Objednávka nad 1000,- Kč  0,- Kč*, Česká pošta do 30 kg nebo 0,2 m3 á 0,-Kč*

* U nadrozměrné zásilky je způsob dopravy stanoven prodávajícím individuálně.
* Limit pro výši objednávky se počítá z cen včetně DPH a bez dopravného.

Příplatky dle druhu platby

Způsob platbyCena v Kč včetně DPH
Dobírka 30,- Kč
ON-LINE Platby Gopay 0,- Kč
Platba převodem 0,- Kč
Zálohová faktura 0,- Kč
Balné 0,- Kč

Ceny za dopravu na Slovensko

Balík PPL Export Slovensko do 30 kg nebo 0,2 m3 (doručení do 2 následujících pracovních dní po dni podání)

 Objednávka do 3000,- Kč  245,- Kč (297,- Kč včetně DPH) V případě volby platby na dobírku je k ceně dopravy přičtena hodnota doběrečného 30 Kč
 Objednávka nad 3000,- Kč  0,- Kč*

* U nadrozměrné zásilky jsou cena a způsob dopravy stanoveny individuálně, zákazník bude včas kontaktován oddělením prodeje.

Prohlídka zboží

 1. Způsob doručení zboží určuje prodávající, není-li v kupní smlouvě stanoveno jinak. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.
 2. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.
 3. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že obal zásilky obsahující zboží byl neporušen.
 4. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

Platební podmínky

 • Dobírkou
 • Příkazem k úhradě z Vaší banky
 • GOPAY platební brána s možností zabezpečených on-line plateb kartou Mastercard a VISA nebo internetové bankovnictví KB, FIO, Raiffeisen banka, Mbank, GE Money, Volksbank, PayPal

V případě, že budete platit běžným bankovním převodem na účet 11 00 00 82 58 / 7940, jako variabilní symbol musí být uvedeno číslo objednávky. Zboží je vždy expedováno až po připsání kupní ceny zboží na tento účet!

Zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.

Reklamace zboží poškozeného přepravou

Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zboží od přepravce, které je zjevně poškozeno, nebo je zjevně poškozen značným způsobem přepravní obal, který vyvolává důvodnou domněnku, že zboží uvnitř je poškozeno (platí i pro případy, kdy je na kartonu vidět, že byl vystaven působení počasí nebo vody). Proto prosím věnujte kontrole stavu zásilky zvýšenou pozornost, konkrétně povrchu kartonu, ochranné pásce a jakýmkoliv, i třeba drobným porušením a trhlinám. Zvlášť pokud bude karton protržený nebo budou zdeformované rohy, je to signál, že zboží nebude zřejmě v pořádku.

V případě, že kupující po otevření balíku zjistí fyzické poškození zboží, je třeba tuto skutečnost oznámit bez zbytečného odkladu (kupující podnikatel nejpozději do 3 prac. dní, kupujícímu spotřebiteli je doporučeno totéž) společnosti TEXPO-CZ s.r.o., která bude kupujícího informovat o dalším postupu. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení, včetně přepravního obalu a případné výplně. Při dodání poškozeného zboží má kupující nárok na dodání nového zboží, neboť závazek trvá, nebo může odstoupit od smlouvy z důvodu, že nemá již oprávněný zájem na pozdějším dodání zboží, kdy toto je povinen sdělit prodávajícímu současně s oznámením o dodání poškozeného zboží.

Rychlá doprava

 • PPL balík - 69,-Kč
 • Česká pošta - 89,-Kč
 • Osobní odběr - ZDARMA

Snadná platba

 • Bankovní převod
 • Platební brána GO PAY
 • Dobírka

Kontaktujte nás

725 722 347
TEXPO-CZ s.r.o.
Třída 9. května 555/V
380 01 Dačice
po - pá 8:00 - 16:00

Ověřený e-shop

Poštovné ZDARMA nad  999,-Kč
 • 04
 • 05
Nahoru